4 роки тому
(15.10.2016)

Бійців 25-ї бригади нагородили нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту»

Сьогодні в Національному аерокосмічному центрі в Дніпрі відзнаки «За оборону Луганського аеропорту» отримали 118 бійців 25-ї окремої повітрянно-десантної бригади. Ініціатором нагородження стала Всеукраїнська громадська організація учасників бойових дій «Побратими України».

«Є відзнака за оборону Донецького аеропорту, і ми вирішили зробити таку ж відзнаку за оборону Луганського аеропорту, адже бої за нього також були дуже важкими і в них загинуло й було поранено багато наших бійців, — говорить голова Всеукраїнської громадської організації учасників бойових дій «Побратими України» Микола Миньо. — Ця медаль не приносить якихось привілеїв, але свідчить про те, що її власник брав безпосередню участь у бою і є справжнім воїном!»

Військовий капелан отець Дмитро Поворотний привітав бійців і зазначив: «Для когось це бляшаночки і значочки, але ми знаємо, за що ви їх отримали, і їх справжню ціну»

Демобілізований боєць 25-ї бригади Андрій Бунін перебував в аеропорту від першого до останнього дня. «Спочатку бойових дій не було, ситуація напружувалася поступово, ми теж поступово звикали. Буквально за місяць все змінилось, і почалися справжні бої».

Віталій Василенко зараз служить у патрульній поліції Дніпра, а в 2014 році обороняв Луганський аеропорт. Найважчим його спогадом є згадка про збитий ІЛ-76, на борту якого загинуло 40 десантників 25-ї бригади та 9 членів екіпажу. Разом із тим, зазначає він, дуже приємно сьогодні було зустрітися з побратимами: «Ці обличчя, ця атмосфера… Просто свято душі!»

***

Допомогти Громадському ТБ Дніпро можна онлайн (http://goo.gl/t1cK24) або скористатися реквізитами:

ГО «Громадське ТБ Дніпро»

код ЄДРПОУ 39600234

р/р 26007050018963

у ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 305299

Призначення платежу: Добровільна пожертва на здійснення статутної діяльності

Поширити на Facebook Поширити на Twitter