4 роки тому
(04.07.2016)

Депутату «Опозиційного блоку» за знущання над літньою жінкою вручать підозру

Днями в мережі з’явилося відео інциденту на житловому масиві Лівобережний-3, зняте очевидцями. На відео літня жінка лежить на асфальті, а чоловік із супутницею знищують продукти, висипані з візочка пенсіонерки.

Постраждала Лариса Рябуха розповідає, що поверталася з місцевого супермаркету, машина заважала їй пройти. Пенсіонерка постукала у вікно і зауважила, що водійка перегородила дорогу. За словами Лариси Рябухи, дівчина в машині не відреагувала, а після другого зауваження вибігла з машини і, обзиваючи жінку, кинулася на неї.

«Тут під’їжджає мужик цей, до мене підскакує, і зразу на мене накинувся. Як штовхнув, я упала, довго піднятися не могла. А вона за цю сумку, все вивернула, потоптала, повиливала, познищувала, сумку поламала. Вони постояли так, а коли почули, що люди кричать: «Міліцію викликайте», — розвернулись і поїхали. Настільки це було принизливо», — пригадує пані Лариса.

Чоловіком на відео виявився депутат Соборної райради від «Опозиційного блоку» Олександр Заманський.

Після оприлюднення відео він написав на своїй сторінці в соцмережі, що пенсіонерка була п’яна, лаялась матом, била сумкою по склу машини та розбила дзеркало. А на асфальті вона опинилась, мовляв, щоб не дати виїхати машині, а тепер вимагає грошей. Продукти ж, куплені жінкою, супутниця депутата псувала «від образи». Проте зараз цей запис на сторінці відсутній.

«Ну ти ж ішов на вибори, ти ж був у дворі, ти щось людям говорив. Як можна перевтілитися в такого?» — не розуміє чоловік постраждалої.

Міська організація «Опозиційного блоку» заявила, що вчинок Заманського хуліганський, тому з партії його виключили. Сам депутат прокоментувати інцідент журналістам відмовився, кинувши слухавку.

У п’ятницю, 1 липня, відкрито кримінальне провадження за ознаками частини другої статті 296 УПК України — хуліганство, вчинене групою осіб. За таке кримінальне правопорушення передбачене позбавлення волі на строк до 4-х років.

«Сьогодні встановлені люди будуть доставлені у відділок поліції, де будуть давати пояснення за цим фактом. Припускаємо, що до до середи фігурантам буде вручене письмове повідомлення про підозру», — зазначила речниця управління Національної поліції в Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

Поширити на Facebook Поширити на Twitter