11 місяців тому
(02.06.2017)

Дніпряни вийшли на мітинг проти колишнього «беркутівця»

Борис Філатов призначив керівником «Муніципальної поліції» екс-командира дніпровського «Беркута» Андрія Ткаченка. Невдоволені таким рішенням дніпряни вийшли на мітинг. Протестували не тільки проти призначення цієї особи на посаду, але і проти існування подібної структури взагалі.

«Цей «Беркут» був на майдані у 14-му році. Я там був, я знаю, де він стояв», — наголошує один з мітингувальників, учасник АТО Володимир.

«Муніципальна поліція — це просто охоронна структура. Ми не хочемо, щоб у нашому місті була така організація, яка просто охороняє мера від нас за наші гроші», — вважає учасник мітингу та активіст Революції Гідності Максим Гошовський. «Один мій знайомий журналіст запропонував у Фейсбуці Філатову призначити Андрія Ткаченка на посаду на вулиці Інститутській у Києві, дивлячись в очі родичам Небесної Сотні. За це його одразу відправили в бан», — ділиться Максим.

Під час мітингу був вільний мікрофон — усі, хто бажали, мали змогу поділитися своїми думками.

 

Матеріал підготовлено в рамках проекту "Дніпро. Зміни", який здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів матеріалу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Поширити на Facebook Поширити на Twitter