11 місяців тому
(03.10.2017)

Муніципальна варта заступила до патрулювання Дніпра

Як поліція, тільки не зовсім. Комунальне підприємство «Муніципальна варта» розпочинає патрулювання Дніпра. Вони матимуть сім пішохідних маршрутів з ранку до вечора та чотири автівки на цілодобовому чергуванні.

На вигляд, щоправда, їх майже не відрізнити від звичайних патрульних. Керівник підприємства Андрій Ткаченко пояснює: нову форму для співробітників придбають на 2018 рік, вона буде жовто-чорною. Поки що єдина візуальна відмінність у шевронах.

Повноваження муніципальної варти, за словами Ткаченка, наступні: «Вони можуть затримати та дочекатися приїзду поліції. Ніякої зброї не матимуть, є лише спеціальні засоби — газові балончики. Ми налаштовуємо їх на ввічливе спілкування з громадянами».

Співробітник комунального підприємства Віталій Павленко чотири роки займався боксом та айкідо. Ділиться: перед початком служби вони складали тести: «Були психологічні тести, фізична підготовка. Юридичні питання також були, проте не поглиблено. Надалі із нами будуть проводити навчання».

Матеріал підготовлено в рамках проекту "Дніпро. Зміни", який здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів матеріалу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Поширити на Facebook Поширити на Twitter