12 місяців тому
(11.07.2017)

Щойно створена «Сцена» в парку Шевченка вже частково зруйнована вандалами

«Сцена» — культурно-громадський простір, яким може скористатися кожен дніпрянин. Сцену зведено коштом містян. Офіційне відкриття відбулось 8 липня. Концепція проекту передбачає безкоштовний доступ мешканців міста до всіх культурних заходів, що тут відбуваються.

Чотири тижні тому активісти направили листа в міськраду з проханням охорони, електрифікації об’єкту, встановлення біотуалету. Доки чекають погодження, «Сцену» вже починають руйнувати. «Сьогодні ми виявили тут зіпсовані декоративні елементи, знищену зелену зону. Хтось грав квітами у футбол, залишив надписи. Я не вважаю, що містяни мають підтримувати життєзабезпечення простору, вони його побудували, а у міста є всі важелі і ресурси для того, аби вирішити цю проблему», — говорить організатор громадського простору «Сцена» Андрій Палаш.

Денис, який прийшов навести лад, говорить: «Хлопці сказали, що щось трапилось, та я не думав, що все аж так погано. Квіти та плетені опори під них абсолютно зіпсовані. Їх, звісно, можна відновити… Усе можна виправити, напевно, крім людей».

Матеріал підготовлено в рамках проекту "Дніпро. Зміни", який здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів матеріалу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Поширити на Facebook Поширити на Twitter