4 роки тому
(16.12.2016)

Школярі Дніпра зібрали подарунки до Миколая для дітей із «сірої зони»

Уже третій рік дніпровські школярі збирають подарунки для дітей із зони бойових дій у межах акції «Діти — дітям». Цьогоріч солодощі та іграшки підготували понад 10 шкіл Дніпропетровщини, 19 грудня волонтери повезуть їх до навчальних закладів та дитбудинків Новобахмутівки, Костянтинівки, Покровська, Красногорівки та Зайцевого.

«Мета акції — об’єднати дітей Дніпропетровщини та дітей зони, де зараз триває війна. Допомогти дітям зрозуміти інших дітей ми можемо тільки через допомогу, коли вони побачать і почують одне одного. Нічого немає важливішого, ніж здоров’я і радість дітей», — вважає співорганізаторка акції Наталія Гейман.

Зібрані по школах подарунки пакували та розподіляли у «Майстерні святого Миколая», що розташувалась у приміщенні Дніпровської єпархії УПЦ КП.

«У цій майстерні проходили майстер-класи, куди приходили діточки з усього Дніпра, ми власноруч робили іграшки, писали листи. От є лист першокласника з номером телефону, я передам його якійсь дитинці, вони зідзвоняться, і це буде найкращий засіб зв’язати країну», — каже голова відділу патріотичного виховання та капеланської опіки Дніпровської єпархії УПЦ КП протоєрей Дмитро Поворотний.

Організатори акції наголошують, що подарунки можна приносити у приміщення єпархії до кінця грудня, в січні волонтери знову повезуть їх дітям на схід.

Поширити на Facebook Поширити на Twitter