13 місяців тому
(10.05.2017)

Учасники АТО вимагають покарати винних у побитті побратимів 9 травня

Майже півтисячі учасників бойових дій на сході України пройшлись маршем від Оперного театру до будівлі Головного управління Національної поліції України. Вимоги ветеранів АТО такі: звільнення керівництва Нацполіції області та притягнення його до кримінальної відповідальності, виявлення замовників та виконавців побиття ветеранів АТО, заборона діяльності ГО «Союз радянських офіцерів», заборона використання під час державних свят будь-якої політичної символіки, зняття депутатської недоторканності з народного депутата Олександра Вілкула та притягнення його до кримінальної відповідальності за підрив національної безпеки та провокацію масових заворушень.

Як пояснив учасник бойових дій Ігор Куликовський: «У зв’язку з тим, що опівдні стало відомо про звільнення керівництва ГУНП області та міста, ми прийшли з конкретними вимогами з’ясувати, який підрозділ бив учасників АТО, чому вони сприяли тим “спортсменам”, які були залучені «Опоблоком», і чому вони разом застосовували неадекватну фізичну силу до учасників АТО».

 

Матеріал підготовлено в рамках проекту "Дніпро. Зміни", який здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів матеріалу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Поширити на Facebook Поширити на Twitter